Krępianka Rzeczniów - GKS Wulkan Zakrzew 2:0 (0:0)
Bramki: Sławek Jabłoński 52", Dawid Blin 90+3"

"Ze skrajności w skrajność"...😉 Tak można opisać nasze wiosenne poczynania w Keeza Klasie B... Po nieudanej inauguracji w Ciepielowie podejmujemy u siebie drużynę lidera rozgrywek - zespół GKS Wulkan Zakrzew. Pogoda idealna, boisko świetnie przygotowane, kibice dopisali - za co dziękujemy! :)
Zaczynamy mecz w składzie 🥅:
Pastuszka Mateusz - Maciek Bajon, Emanuel Chudyba, Damian Madejski, Marek Szewczyk - Sebastian Gontarczyk, Dawid Blin, Przemek Kępczyk, Kacper Dusiński - Grzesiek Murawski i Łukasz Fijas.
Pierwsza połowa wyrównana dużo walki w środku pola, bez brutalnych fauli :) W 34 minucie groźna akcja naszej drużyny prawą stroną i uderzenie Dawida Blina zbyt lekkie by pokonać bramkarza rywali. Po drużynie gości widać było zaskoczenie, że mecz toczy się jak równy z równym. Przed przerwą jeszcze groźnym strzałem popisuje się trener, ale piłka po rykoszecie o metr mija bramkę rywali. Goście oddają jeden groźny strzał, z którym bez problemu radzi sobie nasz goalkeeper ;) i wynik 0:0 już do przerwy nie uległ zmianie.
W przerwie każdy jest zmotywowany - widzimy, że jest szansa wygrać ten mecz i zrobić "niespodziankę" 😉

Za Grześka Murawskiego wchodzi Sławek Jabłoński - debiutant w naszym zespole, oraz za Sebastiana Gontarczyka Krzysiek Bajon.
Wychodzimy zmotywowani i już po siedmiu minutach (w 52") świetne prostopadłe podanie Emka na bramkę w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem zamienia Sławomir Jabłoński.
Rywale podrażnieni stratą bramki starają się doprowadzić do wyrównania - oddają kilka groźnych strzałów lecz ze wszystkimi radzi sobie nasz bramkarz. W 75 minucie spotkania niewiele brakuje do podwyższenia wyniku - Jabłoński uderza z 20 metrów w słupek. W 92 minucie za Krzyśka Bajona wchodzi Damian Stempień i w pierwszym kontakcie z piłką po otrzymaniu podania z autu od Marka Szewczyka znalazł w polu karnym Dawida Blina - ten uderza blisko słupka i zdobywa bramkę. Po tej akcji sędzia kończy spotkanie i WYGRYWAMY Z LIDEREM 2:0!!!!!!!! 💪💪💪
Trzeba pochwalić nasz zespół, który harował na całym boisku, nie odstawiał nogi, podwajał krycie i chciał udowodnić, że stać nas na wygrywanie z najlepszymi!!!
BRAVO DRUŻYNA!!!💪🏃‍♂️🏆🥇👏👏👏
Za tydzień w sobotę mierzymy się w Solcu z tamtejszą Wisłą, która w ostatniej kolejce przegrała w Chotczy 2:1.